İLETİŞİM FORMU

Lütfen Bütün alanları eksiksiz doldurunuz....HAKKIMIZDA

2014-2015 Yılında gelişen ve ticari hacmini genişleten firmamız;

Grup firma olarak sektörde alanlarında uzman mimarlik ofis olan FREELINE ile anahtar teslim projelerde tasarım mimari proje şantiye takip proje koordinasyon alanlarında beraberliği başlamıstır. kapı markası ile e door cam bölme ve alüminyum markasında seppe koryan da acry dec markalarınıda gruba dahil etmiştir.

TARİHÇE

1998-   Yılında 80m2 atölye '' Sadun ERSÖZ '' tarafından kuruldu.

1999-   Yılında artan müşteri portföyü ve ürün talebi ile atölye 150m2 büyütüldü.

2000-   Yılında şahıs firması lav edilip '' ERSÖZ MOBİLYA Ltd. Şti.'' kuruldu.

2001-   Yılında üretim alanı ve makine parkurunu büyütmek için yeni yatırımlar yaparak üretim alanını 500m2 çıkarmış ve çalışan sayısı 30 kişi olmuştur.

2001-   Yılında ilk devlet ihalesine giren '' ERSÖZ '' mobilya köklü şirketler arasında Kartal Devlet hastanesinin tüm mobilya ve dekorasyon işlerini alarak kurumsal mobilya satışına başlamıştır.

2002-   Yılında müşteri portföyü arasında Marmara Üniversitesi, Ticaret Üniversitesi köklü ve büyük kurumlar yer almakta idi. TSE standartları uygun belgesi alındı ve İSO kalite standartları yapılanması başladı.

2003-   Yılında ürün kalitelerini artırmak için makine parkuru değiştirildi. Teknik ekip kadrosu kuruldu. İSO kalite belgesi Alındı.

2005-   Yılında Üretim tesisini 2.500m2 kapalı alana taşıdı.

2006-   Yılında Müşteri portföyü Arasına Yeditepe ve İstek vakfı gibi Türkiye'nin köklü ve saygın kurumlularını katan '' ERSÖZ MOBİLYA '' Üretim tesisini bilgisayar kontrollü CNC makineler dahil ederek üretim kalitesini ve kapasitesini artırmak için yatırımlar   yapıldı.

2007-   Yılında Türkiye'de ilk yangına dayanıklı mobilya üretimi için Yangına dayanıklı yonga levhalar ithal ederek Yangın dayanıklı mobilyalar üretmeye başladı.

2008-   Yılında yangına dayanıklı yonga levhanın Türkiye'de üretimi için Vezirköprü Orman Ürünleri AŞ. ile 5 yıl üretim sözleşmesi imzalandı. Müşteri portföyü arasına Türkiye'nin oteller zinciri arasında en büyük yerli markası olan '' KAYA HOLDİNG '' katıldı.

2009-   Yılında ilk ihracatımız yapıldı. Almanya'nın 12 farklı şehrinde huzur evi mobilya üretimi ve montajı yapıldı.

2010-   Yılında 4.300m2 fabrika binası satın alındı.  ve üretim tesisi yenilenerek, teknik ofis kadrosu genişletildi. Müşteri temsilcileri atandı.

2011-   Yılında Kapı sektöründe boşluk değerlendirme amaçlı Alüminyum kasalı laminat kapı arge çalışmaları yapıldı ve endüstriyel ürün patenti alınarak seri üretime geçildi.

2011-   Yılında '' ERSÖZ '' markalı Mimari inşaat ve dekorasyon çalışmalarına başlandı. Müşteri pörtföyü arasına Eğitim sektöründe hızla büyüyen '' DOĞA KOLEJİ '' katıldı.

2012-   Yılında yenilikçi bir atılımlı yangına dayanıklı kapılar, mobilyalar ve kumaş üretimi yapılması için uluslar arası endüstriyel ürün patenti alındı.

 

FAALİYET KONUSU

            Ersöz Mobilya; ev, villa, mağaza, ofis, restoran, otel, tatil köyü, ve turizm yapıları alanında iç mimari proje, dekorasyon, tasarım, imalat, tadilat ve taahhüt hizmeti vermektedir. Kendi üretimlerinin yanı sıra özel konseptler oluşturan Ersöz, proje departmanını kendi çatısı altına taşıyarak contract müşterilerine verdiği iç mimari proje, konsept geliştirme, ürün seçimi ve dekorasyon danışmanlığı hizmetine devam ediyor.

            Kuruluşunu '' Ahşap Kimine göre bir yaşam tarzı, Kimine göre yaşam kalitesidir... '' sloganı ile oluşturan Ersöz, turizm sektöründeki ve özel sektördeki yatırımcılara fikir vermesi amacı ile sürekli ar-ge çalışmaları yapmakta. yatırımcılar bu sayede oda ve genel mekan mobilyaları ile ilgili kritikleri risksiz uygulama imkanı buluyor.

            Ersöz; Mimarından cilacısına, kalite kontrol ünitesinden tasarım departmanına, kalite anlayışı ve satış sonrası hizmeti ön planda tutan köklü ve çağdaş bir firmadır. Standart ve özel olarak geniş bir yelpazede yapılan üretimler, Türkiye ve dünya genelinde mimarlık ofisleri ve bayiler aracılığı ile son kullanıcının hizmetine sunulmaktadır.

            Ersöz; sürekli değişim içinde olan yaşam alanlarında mekan sınırlarını ortadan kaldıran ergonomik ve estetik çözümler sunar. Ersöz'ün kuruluşundan itibaren çevreye ve tüketiciye olan saygısı, kendine olan saygısıdır. Ürünlerde kansorejen olmayan (E1) ve yangına dayanıklı (B1) yonga levha kullanılmaktadır. üretime giren tüm hammadde ve yardımcı malzemeler, dünya standartlarında üretim yapan firmalardan temin edilmektedir. Üretim kalitesi ve satış sonrasındaki hizmetlerde de en iyi olmak temel felsefesi ile hareket etmektedir.

 

ÜRETİM

            Ersöz Mobilya; 4.300m2 kapalı alan 1.200m2 açık alan olmak üzere toplam 5.500m2 alanda hizmet vermektedir. 14.000 Plaka yonga levhayı bitmiş mobilya üretme kapasitesindedir.

MAKİNA PARKURU

Bilgisayarlı Panel Ebatlama
Bilgisayarlı CNC Çoklu işlem merkezi
Bilgisayarlı Kenar Bantlama
Kalibre
Wayning
Laminat Presi
Ahşap Kaplama Presi
Ahşap Kaplama Dikme Makinesi
Laminat Postforming Makinası
Şerit Destere
Kalınlık
Jamping Yatar
Çizicili Yatar
Dopel
Planya
Palet Zımpara
Jeneratör
Boya Pompaları
150 KWA UPS
Çift taraflı gönye Kesme
Kopyalı Aluminyum Freze
Forklift